Dnes nám počasí moc nepřálo (čti "chčije a chčije"), a proto jsme se vydali do zámku ve Zlíně, kde probíhá putovní výstava Šangri-la. Pořadatelem je CK Livingstone, konkrétně především cestovatel Rudolf Švaříček. Výstava je poměrně rozsáhlá a není problém se zdržet dvě či tři hodiny. Naleznete zde spoustu fotografií, textů a hlavně předmětů ze čtyř zemí ležících na úpatí Himalájí – Nepál, Tibet, Bhútán a Indie.
Tygr v indické džungli
Hinduistický bůh Ganéša (jeho polití přináší štěstí)
Indická jídelna (vzadu uprostřed pec tandoori)
Vstup do mešity
Hinduistický bůh Ganéša
Kašna v nepálském Káthmándú
Kameny s mantrou "Óm, mani padme húm"
Střecha tibetského kláštera
Horský potok s modlitebním mlýnkem
Fotografie z Mt. Everestu v zámeckém sklepení
Peklo ... už se těším do tepla ...
Vstup do budhistického chrámu
Modlitební mlýnek