Po loňském silvestrovském pobytu mimo území republiky se poslední den letošního roku vracíme k tradici horských výletů do Beskyd. Na rozdíl od předchozích let není naším cílem Smrk, ale z touhy po změně volíme známý vrchol (Malá) Prašivá. Po zaparkování v Komorní Lhotce vycházíme (sedm turistů a pes) po modré turistické značce přes Odnohu na rozcestí Kotař. Odsud pokračujeme hřebenovou trasou po červené přes Prašivou až na Malou Prašivou. Tady se k našemu překvapení nachází větší než malé množství lidí (chystají se na odpolední pouť), a tak se ani moc nezdržujeme, venku vypijeme zasloužené vrcholové pivo a odcházíme po žluté zpět do Komorní Lhotky.
Nad Odnohou
U jednoho z přítoků Odnohy
Zasloužilý strom pod Kotařem
Žulová studánka pod Čupelem
Kostel sv. Antonína Paduánského – Malá Prašivá
Turistická chata „Na Prašivé“
Přijeli i milovníci vojenské historie
„Typické“ silvestrovské počasí pod Prašivou
Studánka Na Hranici
„Výhled“ nad Komorní Lhotkou směrem na Havířov
Výškový profil trasy