Další vernisáž, které jsme se zúčastnili, proběhla v cechovně Dolu Michal v Ostravě-Michálkovicích. Výstavu osmi umělců zahájil ThLic. Vladimír Šiler, Dr. a hudební doprovod obstaral Jindřich Holubec. Součástí vernisáže bylo rovněž vystoupení jedné z vystavujících umělkyň, která se na chvíli stala součástí svého díla. Vystavené umělecké exponáty lze rozhodně považovat za netradiční a záleží na každém návštěvníkovi, jak je bude vnímat.
Výstavu zahájil ThLic. Vladimír Šiler, Dr.
Exponát "Rehabilitace"
Návštěvníci pozorně naslouchají úvodnímu slovu
Exponát "Koberec"
Pan Šiler stále mluví ...
... diváci stále naslouchají ...
... a sledují odhalování ...
... a odhalování ...
... a zahalování
Hudební doprovod obstaraly bicí ...
... a kytara
Věková struktura návštěvníků byla vskutku různorodá
Část díla "Druhý, třetí, čtvrtý, pátý, šestý, sedmý, osmý"
Jako na každé správné vernisáži byl dostatek vína
Jindřich Holubec
Dílo "Rehabilitace" podruhé
Dílo "Havířovo slunce"
Budoucí bubeník